Štruktúra izieb

Kúria Beckov – Penzión*** disponuje 8 Izbami Štandard, 4 Apartmánmi a 1 VIP apartmánom.
 
Štandard Izba
Zlúčením elegancie s modernými prvkami, štandardné izby  ponúkajú zmes útulného ubytovania a príjemného pobytu. Izby sú vybavené veľkou manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami. Takmer na všetkých izbách je možnosť prístelky. Na izbách je zabezpečený WiFi prístup k internetu a LCD-TV.  Kúpeľne sú zariadené sprchovým kútom.  Na požiadanie vieme prichystať detskú postieľku.

 
Apartmán
Apartmány sú ideálnym miestom na pobyt tak pre korporátnych klientov ako i pre náročnejších zákazníkov. Apartmány disponujú s rokovacím sedením s konferenčným stolíkom, predsieňou a väčšou kúpeľňou.  Na apartmánoch je zabezpečený WiFi prístup k internetu a LCD-TV.  Kúpeľne sú zariadené sprchovým kútom. Na všetkých apartmánoch je možnosť prístelky. Na požiadanie vieme prichystať detskú postieľku.

 
VIP apartmán
Priestranný elegantný  apartmán s terasou s lehátkami a nezameniteľným výhľadom na Hrad Beckov, pozostáva z dvoch samostatných miestností, spálne a obývacej miestnosti. V spálni je veľká manželská posteľ, v obývacej miestnosti sa nachádza krb, ktorý zákazníci veľmi radi využívajú. Na apartmáne je zabezpečený WiFi prístup k internetu a LCD-TV.  Kúpeľňa je zariadená sprchovým kútom.  Na požiadanie vieme prichystať detskú postieľku.

 

 

Obrázok úplne hore: